Čas na serveru 00:42:50

Marie Čermínová - Toyen
Dívka na vinici

Id: 375002

Dívka na vinici

  •  / Dívka na vinici / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3136x

Vyvolávací cena:
2 800

58 000

Příhozy: 60