Čas na serveru 23:40:27

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 433701

Dívka s dlouhým závojem

  •  / Dívka s dlouhým závojem / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3285x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 55