Čas na serveru 19:22:48

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 111103

Dívka s dlouhým závojem

  •  / Dívka s dlouhým závojem / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřez 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4302x

Vyvolávací cena:

40 000