Čas na serveru 10:56:48

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi

Id: 389902

Dívka s houslemi

  •  / Dívka s houslemi / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3160x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 48