Čas na serveru 20:18:08

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodou

Id: 394903

Dívka s jahodou

  •  / Dívka s jahodou / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 20 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1270x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 51