Čas na serveru 10:23:53

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahůdkami

Id: 361503

Dívka s jahůdkami

  •  / Dívka s jahůdkami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3004x

Vyvolávací cena:

38 500

Účastníci: 24

Příhozy: 66