Čas na serveru 21:04:45

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy

Id: 368002

Dívka s růžovými květy

  •  / Dívka s růžovými květy / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8386x

Vyvolávací cena:

51 000

Účastníci: 22

Příhozy: 58