Marie Čermínová - Toyen
Dívka s šiškami
Id: 484808
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5181x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
2024,05-1,14,20,31,00
minimální příhoz 500 Kč