Čas na serveru 00:30:17

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 378702

Dívka spící pod hvězdami

  •  / Dívka spící pod hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3888x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 74