Čas na serveru 01:17:48

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 394902

Dívka spící pod hvězdami

  •  / Dívka spící pod hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6101x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 54