Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami
Id: 484809
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4226x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
2024,05-1,14,20,59,00
minimální příhoz 500 Kč