Čas na serveru 22:13:42

Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku

Id: 373203

Dívka u křížku

  •  / Dívka u křížku / Marie Čermínová - Toyen

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 12025x

Vyvolávací cena:

32 500