Čas na serveru 12:45:07

Marie Čermínová - Toyen
Dívky

Id: 416204

Dívky

  •  / Dívky / Marie Čermínová - Toyen

dvoubarevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1448x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 64