Čas na serveru 19:54:12

Marie Čermínová - Toyen
Eros

Id: 366002

Eros

  •  / Eros / Marie Čermínová - Toyen

litografie/japonský papír, rozměr ve výřezu 24 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o vzácný kus, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 74628x

Vyvolávací cena:

40 000