Čas na serveru 02:15:20

Marie Čermínová - Toyen
Histoire naturelle

Id: 413803

Histoire naturelle

  •  / Histoire naturelle / Marie Čermínová - Toyen

grafický list, kolorovaný akvarel/ruční papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, zkušební grafický list Toyen pro ilustraci knihy vyd. Benjamina Pereta Histoire naturelle v počtu 300 výtisků (1958)

zobrazeno: 8585x

Vyvolávací cena:

20 000