Čas na serveru 01:25:11

Marie Čermínová - Toyen
Hlava dívky

Id: 457907

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2663x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 70