Čas na serveru 06:28:02

Marie Čermínová - Toyen
Květ

Id: 429001

Květ

  •  / Květ / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 69