Čas na serveru 03:33:50

Marie Čermínová - Toyen
List z bibliofilie Duchové pouště

Id: 408706

  •  / List z bibliofilie Duchové pouště / Marie Čermínová - Toyen

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedna z ilustrací k textům Henri Heislera, vydáno roku 1939, nakladatelství Albert Skira, Paris

zobrazeno: 1141x

Vyvolávací cena:

7 500