Marie Čermínová - Toyen
Netopýr
Id: 427206
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 840x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
2024,05-1,14,19,46,00
minimální příhoz 100 Kč