Čas na serveru 04:55:33

Marie Čermínová - Toyen
Noc

Id: 394008

Noc

  •  / Noc / Marie Čermínová - Toyen

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, značeno v tisku vlevo dole, tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ze souboru K.H.Máchy Máj

zobrazeno: 1085x

Vyvolávací cena:

13 500