Čas na serveru 03:15:23

Marie Čermínová - Toyen
Přízraky pouště

Id: 499802

Přízraky pouště

  •  / Přízraky pouště / Marie Čermínová - Toyen

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, faksimile původních leptů z roku 1953 - ilustrací ke knize Les Spectres du Desert, básním Jindřicha Heislera (vyd. 1939)

zobrazeno: 101x

Vyvolávací cena:

1 700

2024,05-1,14,19,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu