Marie Čermínová - Toyen
Skalnatý břeh
Id: 427205
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1493x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
2024,05-1,14,19,44,00
minimální příhoz 100 Kč