Čas na serveru 11:17:26

Marie Čermínová - Toyen
Snící dívka

Id: 394904

Snící dívka

  •  / Snící dívka / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 11,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2230x

Vyvolávací cena:

8 100