Čas na serveru 01:18:44

Marie Čermínová - Toyen
Snící tvář pod hvězdami

Id: 427207

Snící tvář pod hvězdami

  •  / Snící tvář pod hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3264x

Vyvolávací cena:

12 500