Čas na serveru 23:56:22

Marie Čermínová - Toyen
Srneček

Id: 387804

Srneček

  •  / Srneček / Marie Čermínová - Toyen

dvoubarevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5802x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 68