Čas na serveru 07:12:06

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistický motiv

Id: 374603

Surrealistický motiv

  •  / Surrealistický motiv / Marie Čermínová - Toyen

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, ojediněle se vyskytující dílo

zobrazeno: 1626x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 55