Čas na serveru 00:34:51

Marie Čermínová - Toyen
Trýzeň duše

Id: 380302

Trýzeň duše

  •  / Trýzeň duše / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,7 x 10,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 3978x

Vyvolávací cena:

18 500