Čas na serveru 04:36:08

Marie Čermínová - Toyen
Tvář za sklem

Id: 449413

Tvář za sklem

  •  / Tvář za sklem / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 2212x

Vyvolávací cena:

19 500

Účastníci: 18

Příhozy: 57