Čas na serveru 18:17:09

Marie Čermínová - Toyen
Vánoční kapři

Id: 399706

Vánoční kapři

  •  / Vánoční kapři / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1583x

Vyvolávací cena:

9 500