Čas na serveru 16:42:27

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! I.

Id: 391601

Z cyklu Schovej se, válko! I.

  •  / Z cyklu Schovej se, válko! I. / Marie Čermínová - Toyen

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

zobrazeno: 5275x

Vyvolávací cena:

18 500