Čas na serveru 23:09:02

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se válko! III.

Id: 391603

  •  / Z cyklu Schovej se válko! III. / Marie Čermínová - Toyen

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

zobrazeno: 5264x

Vyvolávací cena:

19 000