Čas na serveru 01:32:04

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 364304

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7002x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 79