Čas na serveru 10:22:48

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 384203

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,8 x 41 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 4147x

Vyvolávací cena:
2 800

47 000

Příhozy: 76