Čas na serveru 01:52:01

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 410903

Z cyklu Střelnice

  •  / Z cyklu Střelnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1142x

Vyvolávací cena:

27 000