Čas na serveru 15:27:45

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka

Id: 366001

Zasněná dívka

  •  / Zasněná dívka / Marie Čermínová - Toyen

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr.Vlasty Čihákové-Nohsiro, přiložen též technologický průzkum autentičnosti kresby

zobrazeno: 72322x

Vyvolávací cena:

65 000

Účastníci: 23