Čas na serveru 14:41:35

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka

Id: 384114

Zasněná dívka

  •  / Zasněná dívka / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 21 x 14 cm, značeno v tisku i tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5069x

Vyvolávací cena:

51 500

Účastníci: 18

Příhozy: 79