Čas na serveru 23:49:31

Marie Fischerová – Kvěchová
Děti s vozíkem

Id: 188602

Děti s vozíkem

  •  / Děti s vozíkem / Marie Fischerová – Kvěchová

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 29,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6574x

Vyvolávací cena:
1 200

17 000

Příhozy: 49