Čas na serveru 00:58:18

Marie Fischerová – Kvěchová
Dívka s psíkem

Id: 197107

Dívka s psíkem

  •  / Dívka s psíkem / Marie Fischerová – Kvěchová

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 25 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2755x

Vyvolávací cena:
1 800

15 500