Čas na serveru 08:39:06

Mark Chagall
Ile Saint-Louis

Id: 68204

Ile Saint-Louis

  •  / Ile Saint-Louis / Mark Chagall

serigrafie/ruční papír, velikost tisku 32 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 3/100, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9396x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 72