Čas na serveru 15:37:37

Marko Čermák
Bez klubovny

Id: 213901

Bez klubovny

  •  / Bez klubovny / Marko Čermák

kompletní soubor čtyř listů jednoho příběhu pro časopis Pionýrská stezka, rozměr kažného listu cca 42 x 31 cm, autorské poznámky po obvodu, na zadní straně listů průvodní štítky, neznačeno, volně loženo, nerámováno, po okrajích listů známky drobného opotřebení

zobrazeno: 5101x

Vyvolávací cena:
6 000

23 000