Čas na serveru 11:23:30

Marko Čermák
Ve Stínadlech

Id: 211202

Ve Stínadlech

  •  / Ve Stínadlech / Marko Čermák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8477x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 56