Čas na serveru 12:07:59

Martin Benka
Matice slovenská

Id: 175604

Matice slovenská

  •  / Matice slovenská / Martin Benka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 37 cm, signováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:

3 700