Čas na serveru 11:58:25

Maryša Neubertová
Horské údolí

Id: 50711

Horské údolí

  •  / Horské údolí / Maryša Neubertová

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2474x

Vyvolávací cena:
1 800