Čas na serveru 05:02:52

Max Švabinský
Diana na lovu

Id: 137202

Diana na lovu

  •  / Diana na lovu / Max Švabinský

lept/papír, rozměr leptu 30 x 36 cm, signováno, datováno a datování na pravé straně dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena: