Čas na serveru 04:19:51

Maxmilian Pirner
Portrét dívky

Id: 110705

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Maxmilian Pirner

pastel/papír, rozměr 31 x 25 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 97, zaskleno, opravený rám, původní stav

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena:

23 500