Čas na serveru 03:37:09

Michael Rittstein
Rusalka

Id: 133002

Rusalka

  •  / Rusalka / Michael Rittstein

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 69 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2190x

Vyvolávací cena:

18 500