Čas na serveru 01:13:43

Mikoláš Aleš
Staré pověsti české II.

Id: 1559

Staré pověsti české II.

  •  / Staré pověsti české II. / Mikoláš Aleš

tuž/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1895, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3008x

Vyvolávací cena:
1 200

9 500