Čas na serveru 13:01:58

Milada Mikulová
Opukový lom

Id: 40820

Opukový lom

  •  / Opukový lom / Milada Mikulová

olej/sololit, rozměr 51,5 x 79,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1726x

Vyvolávací cena:

5.9.2016, 22:24:00

5.9.2016 21:11 2 500 Kč