Čas na serveru 12:56:08

Milada Špálová
Kytice

Id: 208718

Kytice

  •  / Kytice / Milada Špálová
  •  / Kytice / Milada Špálová
  •  / Kytice / Milada Špálová

olej/deska, rozměr 29 x 39 cm, značeno vlevo dole, deska lokálně poškozena, poškozený rám

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena:
800

1 200