Čas na serveru 18:14:57

Milada Špálová
Kytice

Id: 147510

Kytice

  •  / Kytice / Milada Špálová
  •  / Kytice / Milada Špálová
  •  / Kytice / Milada Špálová

olej/karton, rozměr 38 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1240x

Vyvolávací cena:

2 700